Logo
CZ

Analytika pro RETAIL A OBCHODNÍ CENTRA

Díky analytickým nástrojům vám zajistíme nepřetržité monitorování zboží, osob i pracovní efektivity. Sesbíraná data následně prostřednictvím analýz použijeme k implementaci efektivnější a úspornější správě budovy.

Footfall a trasování osob

Získejte přehled o aktuálním počtu osob v budově a poznejte vaše návštěvníky ještě blíž. Naše chytré kamery při vstupu do objektu každou osobu zaevidují, vyhodnotí její demografické údaje a přesně spočítají, kolik lidí přišlo v určitém časovém období. Data pečlivě ukládáme a na jejich základě pro vás vypracováváme zpětnou vazbu a statistiky. 

Heatmapy a chování zákazníka

Chcete vědět, jaká místa jsou pro vaše návštěvníky nejzajímavější? Jak optimalizovat rozmístění regálů a identifikovat „mrtvé zóny“? Heatmapy vám pomohou odhalit nákupní chování vašich zákazníků a vy získáte dokonalý přehled o tom, kde se nejčastěji pohybují. 

Reporting shromážděných dat

S využitím kamer a chytrých čidel dokážeme sbírat potřebná data, která prostřednictvím analýzy následně pomohou k efektivnější a úspornější správě budovy. Na základě analýzy jsme vám schopni poskytnout optimalizaci stávajícího technického vybavení, upozornit na poruchy nebo vám pomoct s plánováním spotřeby energií.

Monitoring efektivity práce a pracovních postupů

Jak zvýšit ziskovost a efektivitu práce a zároveň ochránit na maximum citlivá data vaší společnosti? Správným nastavením monitoringu práce, který pro vás zajistíme jednoduše, rychle a eticky. 

Počítání zákazníků v jednotkách OC

Dokážeme pro vás zjistit přesné statistiky o počtu návštěvníků vstupujících do jednotlivých prodejen uvnitř obchodních center. Tato data pečlivě ukládáme a vy získáte přesný údaj o počtu zákazníků, který prodejny poskytují OC pro výpočet ceny nájmu jednotlivých obchodních jednotek. 

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujal vás systém Space? Rádi pro vás vytvoříme řešení na míru vašich potřeb.
Kateřina Kulíšková

Kateřina Kulíšková

Sales Manager

Tomíčkova 2144/1, 148 00 Praha 11-Chodov
+420 702 297 453 +420 702 297 453
Odeslat